
II Piknik Lato z Trenerem Osiedlowym i Senioralnym 2025
W dniu 2. sierpnia na wrocławskiej Pergoli odbył się II PIKNIK WROCŁAWSKIEGO TRENERA SENIORALNEGO ZE SPORTOWĄ RODZINĄ trenerzy senioralni i osiedlowi przygotowali wiele atrakcji sportowo-rekreacyjnych, z których bardzo licznie korzystali wrocławscy seniorzy z całymi rodzinami .
Wrocławski Szkolny Związek pozyskał nowego partnera Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A., z którym współdziała w zakresie realizacji profilaktyki zdrowotnej dzisiaj seniorzy i nie tylko mieli możliwość zmierzenia ciśnienia i poziomu cukru oraz porad dietetyka z zakresu zdrowego żywienia .
W części sportowej odbyła się rywalizacja bardzo zacięta ale rozgrywana w duchu fair play w :
- warsztaty - bule , NORDIC WALKING
- CORHOLE
- DART
- PIŁKARZYKI
- TENIS STOŁOWY
- ŁUCZNICTWO
- SZACHY
- MOLKKY (fińskie kręgle).
W trakcie trwania pikniku uczestnicy mieli możliwość otrzymania drobnych upominków/nagród ufundowanych przez WSZS i Halę Stulecia.
W trakcie trwania pikniku ,który trwał kilka godzin odwiedziło nasze stanowiska kilkaset osób.
Zapraszamy na kolejną imprezę w dniu 9 sierpnia na wrocławską Pergolę.
Tutaj galeria zdjęć z pikniku.

Relacja z drugiego tygodnia rozgrywek siatkarskich na Morskim Oku – Lato z Trenerem Osiedlowym

Za nami drugi tydzień emocjonujących zmagań siatkarskich w ramach cyklu Lato z Trenerem Osiedlowym. Na boiskach przy Morskim Oku ponownie zjawiło się aż 28 drużyn, co tylko potwierdza rosnącą popularność tej wakacyjnej inicjatywy. Na liście uczestników pojawiło się kilka nowych ekip, ale nie zabrakło też starych, dobrze znanych bywalców z poprzednich lat. Niestety, tego dnia zabrakło kilku czołowych drużyn z ubiegłego tygodnia, co wyraźnie wpłynęło na rozkład sił w stawce.

Senioralne Spotkania w Magnolia Park 16. lipca
W dniu 16.07 (środa) w przyjaznej dla nas MAGNOLIA – Park , ponad trzydziestoosobowa grupa seniorek i seniorów wzięła udział w Festynie sportowym, którego głównym punktem był kolejny turniej Senioralne Środy z bulami bez bólu - XXX Senioralnych Mistrzostw Wrocławia "Masters2025" w petanque.
Dziękujemy MAGNOLIA Park za gościnność i nagrody tym razem pyszne lody (soki ) od firmy „Summer taste” i nagrody rzeczowe MAGNOLII (wentylatory i kijki nordic walking).

Czytaj więcej: Senioralne Spotkania w Magnolia Park 16. lipca
II Piłkarska Środa z Trenerem Osiedlowym
W dniu 9. lipca rozegrano już II turniej z cyklu Piłkarska Środa z Trenerem Osiedlowym.
Udział wzięło 6 drużyn. Rywalizację oglądało wielu kibiców a drużyny oprócz punków za zwycięstwa otrzymywały również punkty za postawę fair play.
Ostatecznie zwyciężyła drużyna 58 Team przed Sobotą.
Tutaj galeria zdjęć z turnieju.

Strona 6 z 39








