Blue Flower

W sobotnie popołudnie trenerka Kasia wraz z młodzieżą i kilkorgiem rodziców kibicowali podczas meczu Śląska z Radomiakiem. Przy wypełnionym po brzegi Tarczyński Arena nasza drużyna pokonała rywali 2:0 - był to ostatni w tym sezonie mecz Śląska przed własną publicznością. Kibice jak zwykle mogli przed meczem i podczas przerwy skorzystać z atrakcji przygotowanych przez trenerów osiedlowych.

W piątek 10-go maja trenerzy osiedlowi i senioralni przygotowali na terenie stadionu Tarczyński Arena miasteczko sportowe. Śląsk na finiszu sezonu podejmował Cracovię.
Trenerzy przygotowali wiele atrakcji. Chętni mogli skorzystać między innymi z bramki celnościowej, stołów do piłkarzyków, tarczy do darta, tenisa stołowego oraz boiska do unihokeja. Stanowiska cieszyły się zainteresowaniem licznie przybyłych kibiców.
Nasza ukochana drużyna wygrała pewnie 4:0. Tutaj galeria zdjęć.

Bardzo aktywnie rozpoczęli sezon z Trenerem Osiedlowym podopieczni Grzegorza Kapicy przy ulicy Prusa, którzy licznie stawili się na zajęcia.
Po przedłużającej się zimie i w czasie pięknej, wiosennej, kwietniowej pogody, wiele młodych osób stawiło się na boisku, aby aktywnie spędzić swój wolny czas z trenerem. Zimowa aura i zawierucha odeszły już w zapomnienie i nie przeszkodziły w świetnej zabawie na świeżym powietrzu.
Dominowały jak zwykle gry zespołowe: piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne dyscypliny. Pozdrawiamy i zapraszamy do wspólnej aktywności.

W okresie zimowym podopieczni trenera osiedlowego Piotra Zalewskiego intensywnie ćwiczyli na sali gimnastycznej w zajęciach z piłki siatkowej w cotygodniowych zajęciach a sezon zimowy zakończyli wspólnym wyjściem integracyjnym na pizzę.
Natomiast od kwietnia ruszyły zajęcia z tenisa stołowego w salce parafialnej przy ulicy Sobótki 42. Zajęcia odbywają w środy o godzinie 18.00. Dodatkowo odbył się otwarty turniej tenisa stołowego dla młodzieży i dorosłych w dniu 25 kwietnia 2024 r. na Oporowie w Szkole Podstawowej przy ulicy Morelowskiego. Zapraszamy na zajęcia.

Od początku kwietnia dzieci i młodzież z wrocławskiego osiedla Muchobór Wielki mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, które są prowadzone przez trenera Mikołaja Kaczmarka.
Treningi odbywają się na obiekcie znajdującym się przy ulicy Trawowej we wtorki oraz czwartki. Zapraszamy serdecznie kolejnych adeptów zdrowego trybu życia do aktywnego spędzania wolnego czasu :)

Poniżej fotorelacja z zajęć trenerki Uli. Treningi odbywają się w rejonie Stabłowic, na boisku przy ul. Wojnowskiej.

W sobotę 27-go kwietnia trenerzy osiedlowi i senioralni przygotowali na terenie stadionu Tarczyński Arena miasteczko sportowe. Nasz klub podejmował Ruch Chorzów. Trenerzy przygotowali wiele atrakcji. Chętni mogli skorzystać między innymi z bramki celnościowej, stołów do piłkarzyków, tarczy do darta, tenisa stołowego oraz boiska do unihokeja. Stanowiska były oblegane przez licznie przybyłych kibiców. Wszystko się zgadzało oprócz wyniku, Śląsk uległ rywalowi 2:3. Tutaj galeria zdjęć.

W sobotę 6-go kwietnia trenerzy osiedlowi przygotowali na terenie stadionu Tarczyński Arena miasteczko sportowe. Tym razem Śląsk podejmował Wartę Poznań. Trenerzy przygotowali wiele atrakcji. Chętni mogli skorzystać między innymi z bramki celnościowej, stołów do piłkarzyków, tarczy do darta, tenisa stołowego oraz boiska do unihokeja. Stanowiska były oblegane przez licznie przybyłych kibiców. Nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania i pokonali rywali z Poznania 2:1.