Blue Flower

Pomimo niskiej temperatury podopieczni trenerów Michała i Daniela ze Szkoły Podstawowej nr 50 nadal chętnie uczestniczą w zajęciach sportowych na świeżym powietrzu. Na ostatnim treningu ćwiczyli oni podstawowe elementy zarówno piłki nożnej jak i siatkowej. Na zakończenie odbył się wyrównany mecz zakończony remisem rozegrany w dobrej atmosferze z zachowaniem zasad czystej gry.

W dniu 17 listopada na zaproszenia Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka odbyło się spotkanie w Sali Wielkiej w Starym Ratuszu, w trakcie którego Prezydent Wrocławia w obecności Radnych Miasta Wrocławia i Dyrektora Biura Sportu UM dziękował za zaangażowanie w pracy na rzecz dzieci, młodzieży i wrocławskich seniorów.
Osoby zaproszone zostały uhonorowane okolicznościowymi dyplomami. Tutaj galeria zdjęć ze spotkania.
W spotkaniu uczestniczyli

Dnia 14 Listopada na boisku Szkoły Podstawowej nr 93 przy ul. Niemcewicza odbył się IX Turniej piłki nożnej 6-osobowej w kategorii open z okazji Święta Niepodległości.
Do rywalizacji stanęło 6 zespołów:
1. Niemcewicza (trener Marcin Krupa, Oktawiusz Raczkowski)
2. Młode Wilki (trener Marcin Krupa, Oktawiusz Raczkowski)
3. Nadodrze (trener Mateusz Żyłka)
4. Nadodrze 2 (trener Mateusz Żyłka)
5. Trenerzy Osiedlowi (Marcin Krupa, Mateusz Żyłka, Grzegorz Kapica, Michał Ujma, Daniel Kasyan)
6. FC Różanka (trener Daniel Kasyan)

Wrocławscy trenerzy osiedlowi na sportowo uczcili Święto 11 listopada. Tak jak w ubiegłym roku  spotkaliśmy się na Wyspie Słodowej, gdzie przygotowaliśmy miasteczko sportowe., które bardzo licznie odwiedzane było przez młodych i starszych wrocławian (około 400 osób).
Całe wydarzenie odbywało się pod patronatem MCS Wrocław. Tutaj galeria zdjęć z wydarzenia.
 

Zapraszamy do uczestnictwa w cotygodniowych zajęciach z siatkówki z trenerem osiedlowym Piotrem Zalewski. Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach od 17.30 do 19.00 przy ulicy Morelowskiego 43.
Piotr Zalewski

W niedzielę 5-go listopada nasi trenerzy kolejny już raz w tym sezonie przygotowali na terenie stadionu Tarczyński Arena miasteczko sportowe. Tym razem Śląsk podejmował ŁKS Łódź. Trenerzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Chętni mogli skorzystać między innymi z : boisko do badmintona, bramkę celnościową, stoły do piłkarzyków, tarcze do darta, stanowisko do rzutu woreczkami oraz jeża ringo, tenis stołowy. Stanowiska były oblegane a kibice szczęśliwi z zakończonego w ostatniej minucie zwycięstwem 2:1 meczu.

W sobotę 21-gp października nasi trenerzy kolejny już raz w tym sezonie gościli na wrocławskim stadionie. Ten mecz był wyjątkowy, po raz pierwszy w tym sezonie rozgrywany przy komplecie publiczności, na którym Śląsk mierzył się z Legią. Dla tak licznie zgromadzonych kibiców trenerzy przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno przed stadionem jak i w kuluarach. Chętni mogli skorzystać między innymi z : boisko do badmintona, bramkę celnościową, stoły do piłkarzyków, tarcze do darta, stanowisko do rzutu woreczkami oraz jeża ringo. Stanowiska były oblegane a kibice szczęśliwi z zakończonego zwycięstwem 4:0 meczu.

W niedzielę 8-go października nasi trenerzy kolejny już raz w tym sezonie gościli na wrocławskim stadionie, na którym Śląsk mierzył się z Górnikiem Zabrze. Najmłodsi kibice mogli przed meczem oraz w jego przerwie skorzystać z atrakcji miasteczka sportowego przygotowanego przez trenerów osiedlowych. Uczestnicy mieli do dyspozycji: boisko do badmintona, bramkę celnościową, 2 stoły do piłkarzyków, 2 tarcze do darta, stanowisko do rzutu woreczkami oraz jeża ringo. Frekwencja - jak to zwykle podczas meczów  w tym sezonie - dopisała. Tutaj galeria zdjęć.