Blue Flower

Jeśli chcesz aktywnie spędzać czas, to zdecydowanie cos dla Ciebie. Z inicjatywy trenera senioralnego Grzegorza Ulańczyka można wybrać się na spacer z kijami w różne miejsca Wrocławia, a potem razem zwiedzić ciekawe miejsce. W ubiegłą środę, aktywni seniorzy najpierw wybrali się na spacer po Parku Szczytnickim, a następnie zwiedzili piękny Ogród Japoński. Wszelkie informacje o kolejnych wyjazdach można znaleźć na stronie internetowej i profilu na Facebooku "Wrocławskiego Trenera Senioralnego".

W ubiegłą środę, pod błękitnym niebem i przepięknej letniej pogodzie, do Rodzinnego Centrum Golfa "City Golf Wrocław" przyjechali  seniorzy, aby spróbować swoich sił w golfie. Oprócz nauki w minigolf , jak doprowadzić białą piłkę do dołku, seniorzy również  próbowali swoich sił na strzelnicy golfowej na dużym polu golfowym.

Grupka seniorek wraz z trenerem senioralnym Grzegorzem w środę 10. sierpnia spotkała się na terenie Parku Szczytnickiego aby wspólnie spacerować z kijkami.
Po wspólnym spacerze na terenie Parku odwiedziliśmy Ogród Japoński i cieszyliśmy się pięknem przyrody.

W dniu 11.08.2022r. (czwartek) przy letniej pogodzie i sporym zainteresowaniu seniorów w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” odbyły się zajęcia, których dominującą częścią był turniej w bule (petanque).
W zajęciach uczestniczyło 19 zawodników ( 15 seniorek i 4 seniorów).
Był to turniej drużynowy ( triplety) rozegrany systemem każdy z każdym i mecze finałowe o miejsca, który trwał 2 godziny. Zwyciężyła drużyna w składzie Grażyna1, Teresa2 i Tadeusz która wygrała w finale pokonała Martę, Teresę1 i Stasia, a w meczu o 3 miejsce zwyciężyła drużyna Ewa2, Magda, Krysia i nowa zawodniczka Teresa5. Klasyfikacja wyglądała następująco:

   

W środę 10.08.2022r. w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” seniorzy uczestniczyli już po raz czwarty w historii programu w zajęciach w wrocławskim Rodzinnym Centrum Golfa (RCG). Przy słonecznej pogodzie kolejna grupa seniorów podczas prawie 2-godzinnych zajęć praktycznie poznała arkana tej dyscypliny sportowej jak i rywalizowała w mini golfa.
Najlepszy wynik w MINIGOLFA osiągnął GRZEŚ przed IWONĄ i EWĄ2. Następnie seniorzy wykonywali uderzenia wprowadzające do gry (strzały) i tu najlepszy okazał się TADEUSZ, który wykonał prawie 100m strzał. Wszyscy sportowo zmęczeni ale i zadowoleni z aktywnie spędzonego czasu czekają na kolejne zajęcia w ramach programu Trener Senioralny.
Zapraszam również na jutrzejszy OTWARTY TURNIEJ w BULE, który odbędzie się w czwartek (11.08) godz 10 w ramach zajęć w Parku Południowym przy pomniku F. Chopina.

Grupka seniorem wraz z trenerem senioralnym Grzegorzem w środę 3. sierpnia zebrała się na terenie Parku Szczytnickiego aby wspólnie spacerować z kijkami.
Po przejściu trasy ok. 3 km ze względu na upał schroniliśmy się w cieniu Ogrodu Japońskiego i tam kontynuowaliśmy wspólne spędzanie popołudnia.
Zapraszamy na powtórkę w najbliższą środę 10. sierpnia o godz. 16.30 - zbiórka przy fontannie dla dzieci.

 

W dniu 3 sierpnia odbyła się kolejna impreza organizowana przez WSZS - program Wrocławski Trener Senioralny ze Sportową Rodziną - w ramach LATA Z TRENERERM SENIORALNYM 2022.
Tym razem spotkaliśmy się w Zatoce Piratów nad Odrą, gdzie przygotowaliśmy dla naszych seniorów wiele atrakcji między innymi :
- możliwość popływania na kajakach i rowerach wodnych - pod fachową opieką trenera senioralnego - ratownika
- gra w bule
-gimnastyka przy muzyce
- towarzyskie spotkanie przy ognisku z pieczeniem kiełbasek.
W imprezie uczestniczyło przeszło 50 seniorów z przewagą pań.
Zapraszamy wrocławskich seniorów i nie tylko na kolejne spotkania :
- 06.08. Wrocławska Pergola I Piknik/festyn Wrocławskiego Trenera Senioralnego ze Sportową Rodziną w godzinach 13.00 - 17.00
- 10.08. PARK GRABISZYŃSKI CITY GOLF WROCŁAW -Rodzinne Centrum Golfa godzina 11.00, gdzie będziemy poznawać tajniki gry w golfa. Zapraszamy.
Tutaj galeria zdjęć.

Trener senioralny Grzegorz zaprasza na Letnie Popołudniowe Nordicowanie - cykl spacerów z kijkami. Zaproszenie kierowane jest do seniorów, którzy lubią nordic walking i chcieliby w miłym towarzystwie podziwiać piękno wrocławskich parków.
Na początek zapraszam do Parku Szczytnickiego w najbliższą środę 3. sierpnia o godz. 16.30 - zbiórka przy fontannie na Pergoli obok fontanny dla dzieci. W przypadku braku własnych kijków proszę o kontakt tel. 663 670 008. Przejdziemy wspólnie trasę ok. 4 km, po spacerze zapraszam na zwiedzanie Ogrodu Japońskiego.