Blue Flower

W dniu 15 lipca na wrocławskiej Pergoli przy tropikalnym upale + 33 C  odbył się kolejny trzeci festyn sportowo-rekreacyjny przygotowany przez trenerów osiedlowych i trenerów senioralnych.
Do dyspozycji uczestników przygotowano 8 stanowisk, między innymi: boisko do mini unihokeja, boisko do mini piłki nożnej, badminton, gra planszowa, korfball, rekreacyjny tor przeszkód, 2 stanowiska do strzelania z łuków, dart, dmuchaniec dla najmłodszych, dmuchana bramka strzałów na celność.
Pomimo upału nasze stanowiska odwiedziło około 250 osób i miało możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego, najlepsi /najwytrwalsi otrzymali nagrody w postaci sprzętu sportowego i koszulki. Dodatkowo w czasie trwania festynu odbyły się dwa turnieje o specjalne nagrody ufundowane przez kuchnie Marche - turniej w bule i rodzinny turniej łuczniczy.
Na kolejny festyn/piknik  zapraszamy w sobotę 22.07. w godzinach 13 - 17 - wrocławska Pergola. Przypominamy i jednocześnie zapraszamy na trzeci turniej piłki siatkowej „Siatkarskie czwartki na Morskim Oku z Trenerem Osiedlowym - MARCHE CUP” kat. OPEN, 20 lipca Morskie Oko godzina 10.00.
Tutaj galeria zdjęć z festynu.