Blue Flower

W dniu 11 lipca na terenach wrocławskiej Pergoli odbył się  II PIKNIK/FESTYN  WROCŁAWSKIEGO TRENERA SENIORALNEGO ZE SPORTOWĄ RODZINĄ. Impreza adresowana była do wrocławskich  seniorów, którzy licznie przybyli z całymi rodzinami. Honorowi gośćmi Pikniku byli wrocławscy Olimpijczycy w osobach : RENATA MAUER RÓŻAŃSKA, MIECZYSŁAW ŁOPATKA, DANUTA BUŁKOWSKA MILEJ, JAN BRZEŹNY, JAN CYCH, ANDRZEJ LIS. W trakcie trwania spotkania  nasi goście  opowiedzieli o swoich startach w Igrzyskach Olimpijskich a na koniec spotkania odbył się konkurs na temat wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich, pytania zadawali wrocławscy olimpijczycy, nagrodami były albumy olimpijskie z dedykacjami uczestniczących olimpijczyków.

Oprócz spotkania z olimpijczykami trenerzy senioralni  przygotowali :

-warsztaty  - bule, fistball, nordic walking ,pomiar ciśnienia ,gimnastyka przy muzyce
-mini turnieje w unihokeja, badminton, piłkarzyki  i grę planszową. 
Odbyła się także prezentacja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg ,sprzętu medycznego służącego do wykonywania zabiegów wibroterapii  oscylacyjno – cykloidalnej. W trakcie trwania Festynu, którego współorganizatorem była Hala Stulecia uczestniczyło przeszło 450 osób.

Wrocławski Szkolny Związek Sportowy zaprasza na kolejną imprezę, która odbędzie się na wrocławskiej Pergoli w dniu 18 lipca i będzie odbywać się pod hasłem LATA Z TRENEREM OSIEDLOWYM 2021.

Tutaj galeria zdjęć z imprezy.