Blue Flower

Trzeci tydzień zmagań na morskim oku pod nazwą „Siatkarskie Czwartki” z Trenerem Osiedlowym organizowany przez Szkolny Związek Sportowy.
Dziś pogoda w kratkę: świeciło, wiało a na najważniejsze mecze dnia dodatkowo nam się rozpadało.
Rano pogoda dopisała, a co za tym idzie dopisała również frekwencja drużyn. Zmagania rozpoczęły się o 10.15 a na starcie mogliśmy zobaczyć 15 drużyn. Nie zabrakło stałych bywalców, pojawiły się też znane ekipy z poprzednich lat i całkiem nowe zespoły. Świadczy to o tym, że przekaz na naszej stronie internetowej i nasze plakaty są dostrzegane.
Dziś podobnie jak przed tygodniem bezkonkurencyjna okazała się para pod nazwą KaMa, która w finale pokonała Krakuski. W meczu o trzecie miejsce rywalizowały drużyny K2 i Emerytów, górą okazała się ta pierwsza.
W klasyfikacji łącznej na dwóch pierwszych miejscach „ex aequo” znajdują się drużyny Krakusek i K2 z 50 pkt, na trzecim miejscu z 44 znajdują się Emeryci , czwarte dwukrotni zwycięzcy z 40 pkt drużyna KaMa.
Cieszy frekwencja i to, że nasze turnieje odwiedzają młodzi, starsi , chłopcy i dziewczęta.
Poziom jest różny, a nasz system rozgrywek tak jest skonstruowany, że mimo porażki można grać dalej i trafić na rywala podobnymi umiejętnościami.
Łącznie nasze turnieje odwiedziło 21 różnych ekip. Liczymy, że za tydzień to grono się powiększy. Zapraszamy w czwartek 27 lipca na Morskie Oko przy ulicy F. Chopina 27
Tutaj galeria zdjęć.