Blue Flower

W dniu 1 lipca na wrocławskiej Pergoli zainaugurowaliśmy wspólnie z Halą Stulecia LATO 2023 Z TRENEREM OSIEDLOWYM I TRENEREM SENIORALNYM .
Odbył się festyn sportowo-rekreacyjny przygotowany przez trenerów osiedlowych, do dyspozycji uczestników trenerzy przygotowali 8 stanowisk między innymi : boisko do mini unihokeja, boisko do mini piłki nożnej, badminton, gra planszowa,k orfball, rekreacyjny tor przeszkód, 2 stanowiska do strzelania z łuków, dart, dmuchaniec dla najmłodszych, rodzinne narty.
Przy sprzyjającej pogodzie, pięknej scenerii Pergoli nasze stanowiska odwiedziło około 350 osób i miało możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego, najlepsi /najwytrwalsi otrzymali nagrody w postaci sprzętu sportowego i koszulki .
Na kolejny festyn zapraszamy 08.07. w godzinach 13.00- 17.00 II PIKNIK/FESTYN WROCŁAWSKIEGO TRENERA SENIORALNEGO ZE SPORTOWĄ RODZINĄ
Przypominamy i jednocześnie zapraszamy na pierwszy turniej piłki siatkowej „Siatkarskie czwartki na Morskim Oku z Trenerem Osiedlowym - MARCHE CUP” kat. OPEN,
6 lipiec Morskie Oko godzina 10.00
Tutaj galeria zdjęć.