
Senioralny wtorkowy dwubój kulowy
We wtorek 13. maja Seniorki i Seniorzy rozpoczęli od zajęć w Katolickim Klubie Seniora Parafii św Franciszka z Asyżu - po porannej mszy rozegrali w kościelnej Rotundzie turniej w boccię poprzedzony senioralną rozgrzewką.
W godzinach okołopołudniowych przy pomniku Fryderyka Chopina w Parku Południowym prawie 40-osobowa grupa rozegrała kolejny Senioralny Turniej Masters Wrocław 2025.
Po raz kolejny w turnieju wzięła udział ośmioosobowa senioralna grupa podopiecznych z Dziennego Domu Opieki Społecznej z ulicy Ciepłej ze swoją trenerką Anią
Wszystkim dziękuję za miłe i na sportowo spędzenie czasu w parafii i w Parku Południowym.

Zajęcia z Trenerem Osiedlowym na Bobrzej
Aktywne granie odbywa się regularnie w piątki w hali SP 3 przy ulicy Bobrzej gdzie podopieczni trenera osiedlowego Łukasza Żymełki integrują się międzypokoleniowo. Zapraszamy na zajęcia!

Aktywne popołudnia z Trenerem Osiedlowym na wrocławskim Brochowie
Trener osiedlowy Kacper Kubacki zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia z Trenerem Osiedlowym, które prowadzone są na terenie Szkoły Podstawowej Nr 80 przy ul. Polnej. Do zobaczenia na zajęciach!

Czytaj więcej: Aktywne popołudnia z Trenerem Osiedlowym na wrocławskim Brochowie
Z kijkami do Ogrodu Botanicznego
Grupa aktywnych seniorów z Wojszyc oraz Gaju wybrała się z trenerem Maciejem Sosnowskim na spacer z kijkami do Ogrodu Botanicznego gdzie mogli podziwiać piękno natury. Zapraszamy na zajęcia!

Kolejny Turniej Senioralny Masters 2025 Sszbbb
W czwartek 8. maja 26-osobowa grupa rozegrała przy pomniku Fryderyka Chopina w Parku Południowym - przy sporym zainteresowaniu spacerowiczów - nawet z Portugalii - 15 turniej Masters Wrocław 2025.
Uczestniczyło 8 drużyn trzy i czteroosobowych.
Zwyciężyła drużyna GOSI z ANDRZEJEM1 i ZENKIEM, przed drużyną ANI1 i drużyną STENI – naszej dzisiejszej solenizantki, która po odebranym gromkim STO LAT, obdzieliła wszystkich uczestników turnieju słodkościami (ptasim mleczkiem).
Mecze były zacięte, ale wszystko odbyło się tradycyjnie bez bólu , w przyjemnej i wesołej atmosferze.
Wszystkim dziękuję za miłe i na sportowo spędzenie czasu w Parku Południowym a Klubowi Sportowemu WKS Śląsk za kalendarzowe nagrody dla zwycięzców naszych turniejów.

Czytaj więcej: Kolejny Turniej Senioralny Masters 2025 Sszbbb
Strona 9 z 39







