Blue Flower


W dniu 30.12. 2023 (sobota) 10 osobowa grupa seniorów(z wnuczkiem Oskarem) z Senioralnych Spotkań z bulami bez bólu programu Wrocławski Trener Senioralny
kibicowała siatkarkom VOLLEY w hali Orbita, w meczu z BKS Bielsko.
Nasze dziewczyny przegrały mecz z drużyną czołówki żeńskiej LIGI 1 : 3 (25:21; 18:25; 17:25, 15:25) mecz był emocjonujący ale punkty pojechały do Bielska.
Następne mecze już w przyszłym 2024 Roku. ZAPRASZAMY.

Dzisiaj 28.12.2023r. (czwartek) przy „bulowej” pogodzie (10 C) 17-osobowa grupa Seniorek i Seniorów z „Senioralnych Spotkań z bulami bez bólu”(SSzbbb)” – programu „Wrocławski Trener Senioralny” rozegrała ostatni w tym roku Turniej Sylwestrowy w bule (Triplety). Uczestniczyło 6 drużyn oraz kilkanaścioro zainteresowanych naszą świetną zabawą z kulami spacerowiczów wrocławskiego Parku Południowego.
Turniej był turniejem drużyn trzyosobowych i rozegrany został systemem każdy z każdym.
Po prawie 2-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna MAGDY1 z KRYSIĄ1 i JURKIEM2 przed drużynami ZENKA i STASIA. Mecze były zacięte ale wszystko obyło się tradycyjnie bez bólu , w przyjemnej wesołej już prawie sylwestrowej atmosferze z słodkimi nagrodami na zakończenie.

W czwartki w salce parafialnej w kościele św. Anny przy ulicy Sobótki 42 (Oporów) odbywają się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego z trenerem osiedlowym Piotrem Zalewskim. Zapraszamy młodzież i dorosłych. Zaczynamy o godzinie 18.00. 

W dniu 31.12.2022r. (Sylwester) przy „petankowej” pogodzie w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” odbył się SYLWESTROWY TURNIEJ „Senioralne środy z bulami bez bólu”(SŚzBbB) 2022 roku, był to turniej drużyn trzyosobowych rozegrany systemem każdy z każdym w dwóch grupach i mecze o miejsca. Uczestniczyło 25 zawodników (17 seniorek i 8 seniorów) i sporej grupy kibiców  - spacerowiczów korzystających z pięknej sylwestrowej pogody a przede wszystkim Dyrektora Programu, który osobiście złożył seniorom życzenia szampańskiej zabawy sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego 2023 Roku (wysłuchując również życzeń dla Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego i jak i propozycji do działalności PROGRAMU w 2023 roku – na zdjęciu).

Zapraszamy seniorów zarówno grających w bilard jak i chcących się nauczyć tej ciekawej gry na zajęcia do LO nr XIV w każdą środę w godz. 18 - 20. Zapisy przyjmuje trener senioralny Grzegorz Ulańczyk tel. 663 670 008