Blue Flower

W dniu 15.09.2021r.  w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny”  odbył się DZIESIĄTY TURNIEJ LETNI „Senioralne środy z bulami bez bólu” (SŚzBbB). Był to turniej singlowy  – łącznie w rozgrywce uczestniczyło 14 najlepszych graczy z dotychczasowych 10 Turniejów i Prologu.  Zawody rozegrano systemem brazylijskim (do dwóch przegranych meczów). Przy fantastycznej  pogodzie i „bez bólu” zawody wygrał Zygmunt który w finale pokonał Antoniego 8:6 a kolejne miejsce zdobyła Magda, która w meczu o trzecie miejsce pokonała 7:4 Elę.

14. BOGUŚ 1 pkt do klasyfikacji LSŚzBbB

W łącznej klasyfikacji  po prologu i dziesięciu turniejach (Letnie SŚzBbB) zwyciężyła EWA przed IRENĄ i STASIEM, którzy zostali uhonorowani efektownymi pucharami i nagrodami rzeczowymi (torby sportowe ADIDAS i NIKE) a wszyscy uczestnicy dyplomami. Dziękujemy panu Bogusławowi Zawiszy Dyrektorowi Programu za ufundowanie atrakcyjnych nagród.

Podsumowując LETNI CYKL –  w prologu i dziesięciu turniejach sklasyfikowanych zostało 58 seniorek i seniorów a w zawodach uczestniczyło prawie 200 zawodników (bularzy – sympatyków petanque)

58. SŁAWEK -1

Ale to nie koniec zabawy (przygody z bulami). ZAPRASZAMY na następne turnieje już w ramach cyklu JESIENNEGO, które będą odbywały się systematycznie w każdą środę  od 22 września w godzinach 11-13 w Parku Południowym (przy Chopinie) w zależności od panujących obostrzeń  i  warunków pogodowych.