Blue Flower

W dniu 30.03 2022r. (środa) przy wiosennej  pogodzie w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” odbył się Trzeci Wiosenny Turniej  „Senioralne środy z bulami bez bólu”(SŚzBbB). Uczestniczyło 18 zawodników (15 seniorek i 3 seniorów) tej przyjaznej seniorom dyscypliny sportu. Był to turniej drużyn dwuosobowych rozegrany systemem każdy z każdym w dwu grupach play off i mecze o miejsca .

Po 2-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna U3WUWr1 (w składzie OLA i MAGDA) która w FINALE wygrała z KRZYKAMI (ELA1 i ANTONI). W  małym finale PRZEDMIEŚCIE ( EWA1, IRENA1) pokonały U3WUWr2 (ALA, TERESA3) . Mecze były zacięte ale wszystko obyło się bez bólu. Zwycięzcy zostali nagrodzeni czekoladami.

37. IRENA3 1

ZAPRASZAMY na CZWARTY WIOSENNY TURNIEJ SŚzBbB, który odbędzie się w środę - 06.04.2022 o godz. 11 tym razem , zgodnie z ustaleniami z kulaczami na PSIM POLU na bulodromach  INFLANCKA (Kiełczowska – przy fontannach). Następny turniej  w ramach cyklu WIOSENNEGO będzie Turniejem Wielkanocnym i odbędzie się na wrocławskiej PERGOLI w środę (13.04.2022 o godz 11) a kolejne będą odbywały się systematycznie w Parku Południowym (przy pomniku F. Chopina)  w każdą środę w godzinach 11-13  – wszystko jednak  będzie  zależało od panujących obostrzeń i  warunków pogodowych.