Blue Flower

Dzisiaj 14.02.2024r. (środa) , 8 drużyn - 29 Seniorek i Seniorów w ramach Programu Wrocławski Trener Senioralny (Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego), rozegrała pierwsze Halowe Senioralne Mistrzostwa Wrocławia w BULE (soft petanque) – MAGNOLIA 2024.
Turniej był turniejem drużyn ( trzy i czteroosobowych) i rozegrany został systemem każdy z każdym w dwu grupach i mecze o miejsca.
Po prawie 3-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna ALICJI z TERSĄ2 i z wracającym po rekonwalescencji ANTONIM1 (dużo zdrówka Toni), którzy w finałowej rozgrywce pokonali 6:1 drużynę HALINKI .

W meczu o trzecie miejsce drużyna BOŻENKI pokonała drużynę KASI też 6 : 1, zdobywając kolejne punkty do całorocznej klasyfikacji „Wrocławskich Senioralnych Mistrzów Petanki - Masters 2024 „. Mecze były zacięte, ale wszystko odbyło się tradycyjnie bez bólu , w przyjemnej i wesołej atmosferze w Wrocławskiej Galerii MAGNOLIA.
Wszyscy uczestnicy Mistrzostw zostali tradycyjnie poczęstowani KAWĄ czy HERBATĄ przez STARBUCKS Magnolia, a czołowe drużyny otrzymały DYPLOMY i BILETY do KINA HELIOS Magnolia wręczone osobiście przez Dyrektora Programu „Wrocławski Trener Senioralny” z Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego - DZIĘKUJEMY.
Zawody były filmowane przez Telewizję Internetową SPORTGAME i relacja będzie dostępna w ich internetowych AKTUALNOŚCIACH – zapraszam do obejrzenia – DZIĘKUJEMY.
WYNIKI PIERWSZYCH HALOWYCH SENIORALNYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA w BULE (SOFT PETANQUE):
8. IRENA2, EWA3 i MIRUSIA po 2 pkt. do Masters 2024

W pokazowym Turnieju DARTS, który prowadził Trener MIKOŁAJ zwyciężyła jego podopieczna ANIA – 67 pkt – BRAWO.
Trener Wojtek jak zwykle propagował swoją ulubioną dyscyplinę – też dedykowaną SENIOROM - SZACHY – chętni byli – BRAWO.
KOLEJNA UDANA IMPREZA SPORTOWA DLA SENIORÓW – WE WROCŁAWSKIEJ GALERII MAGNOLIA – ZORGANIZOWANA PRZEZ WROCŁAWSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY!
Po kolejnym(9) Turnieju na czele bez zmian - JANEK przed OLĄ2 i STASIEM, a za nimi kandydatów do mistrzostwa jest coraz więcej: Zenek, Andrzej1, Mirusia, Terenia2, Bożenka i Krystyna2 – a (MASTERSÓW) przybywa już – 45 - DZIĘKUJEMY.

Klasyfikacja „Wrocławskich Senioralnych Mistrzów Petanki - MASTERS 2024„ po 9 tegorocznych TURNIEJACH wygląda następująco: